KZ RU EN
Ұлттық тестілеу орталығы

Ақтөбе облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Ақтөбе қ. Ақтөбе қаласы №8 орта мектебіндегі филиал ин. 030009 Қонаев көшесі, 3 "Д"құрылыс №8 ОМ Ермекбаев Еркебулан Жарылкасынович ж.-8-(713-2)-40-87-99, ұ.т.-8-705-918-38-75
2 Ақтөбе қ. Ақтөбе қаласы Баишев Университетіндегі филиал ин. 030019 Ағайынды Жұбановтар көшесі, 302 "А" Баишев Университеті Унгербаева Алия Тлеукабыловна ж.-8-(713-2)-97-40-85, ұ.т.-8-776-750-36-36
3 Темір Ақтөбе облысы Шұбарқұдық кентіндегі филиал ин. 030800 Юрий Гагарин көшесі, 22 құрылыс Ж. Кереев ат. ЖОМ Молдашева Алтынгуль Сериковна ж.-8-(713-46)-2-30-71, ұ.т.-8-701-493-20-05
4 Шалқар Ақтөбе облысы Шалқар қаласындағы филиал ин. 031200 Аяққұм көшесі,1 "№8 жалпы орта білім беретін мектеп"КММ Тәлипова Күләш Хабибуллақызы ж.-8-(713-35)-3-10-54,ұ.т.-8-701-477-09-31 8-705-473-58-58
5 Хромтау Ақтөбе облысы Хромтау қаласындағы филиал ин. 031100 Әуезов көшесі, 12Б "№ 6 Хромтау гимназиясы" КММ Нуржаубаева Зиба Умирбаевна ж.-8-(713-36)-2-18-18, ұ.т.-8-705-605-04-75
6 Қобда Ақтөбе облысы Қобда ауылындағы филиал ин. 031000 С. Сейфуллин көшесі, 44 Қобда қазақ ОМ Туркубаева Гульнара Камидулловна ж.-8-(713-41)-2-10-24, ұ.т.-8-705-823-08-70
7 Байғанин Ақтөбе облысы Байғанин ауылындағы филиал ин. 030300 А.Төленов көшесі, 15 "А" Т.Жармағамбетов ат. ОМ Толжанова Дамет Аширбековна ж.-8-(713-45)-2-29-92, ұ.т.-8-702-151-09-94, 8-705-538-65-12
8 Ырғыз Ақтөбе облысы Ырғыз ауылындағы филиал ин.030400 Жүргенов көшесі, 16 №1 қазақ ОМ Рысмағамбетов Руслан Жантілеуұлы ж.-8-(713-43)-2-14-82, ұ.т.-8-777-961-21-82
9 Әйтеке би Ақтөбе облысы Комсомол ауылындағы филиал ин. 030100 Т. Жүргенов көшесі, 68 "М.Жұмабаев ат. жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Рампеилов Серик Алиевич ж.-8-(713-39)-2-17-71, ұ.т.-8-777-623-66-82
10 Ақтөбе қ. Ақтөбе қаласы Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 030002 Ы.Алтынсарин көшесі, 4 Қ.Жұбанов ат. Ақтөбе өңірлік МУ Жаркылов Талгат Сергеевич ж.-8-(713-2)-22-21-45, ұ.т.-8-707-155-47-73, 8-778-441-69-74
11 Мұғалжар Ақтөбе облысы Қандыағаш қаласындағы филиал ин. 030701 "Достық" ықшам ауданы 21Б №3 МГ Даулетбаева Жулдызай Мырзагалиевна ж.-8(713-33)-3-29-43, ұ.т.-8-705-796-85-91
12 Ойыл Ақтөбе облысы Ойыл ауылындағы филиал ин. 030900 Амангелді к-сі, 2 Ойыл қазақ ОМ Кенжебеков Нұрсұлтан Бисембайұлы сарапшы ж.-8-(713-32)-2-19-10, ұ.т.-8-771-291-35-84
Ақмола облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Көкшетау қ. Көкшетау қаласы Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 020000Абай көшесі, 76Ш.Уәлиханов ат. КМУ Мухамеджанов Куаныш Жанбырбаевич ж.-8-(716-2)-25-03-14, ұ.т.-8-702-352-06-20, 8-705-298-51-66
2 Атбасар Ақмола облысы Атбасар қаласындағы филиал ин. 020400Жеңіс көшесі, 86"Атбасар қаласы №1 ОМ"КММ Кадырбекова Гульмира Хайбрахмановна ж.-8-(716-43)-5-44-12, ұ.т.-8-705-743-55-04
3 Бурабай Ақмола облысы Щучинск қаласындағы филиал ин. 021700Степная көшесі,106№2 ОМ Нурахметова Галия Пазыловна ж.-8-(716-36)-5-63-62, ұ.т.-8-777-712-70-57
4 Степногорск қ. Ақмола облысы Степногор қаласындағы филиал ин. 0215005 шағын аудан, 1А. Құнанбаев ат.№6 МГ Рахметуллин Ернар Айтмаганбетович ж.-8-(716-45)-3-06-60, ұ.т.-8-705-428-27-69
5 Ақкөл Ақмола облысы Ақкөл қаласындағы филиал ин. 020100Бигелдинов көшесі, 8Ж. Бектуров ат. №3 ОМ Бегимов Гани Амирханович ж.-8-(716-38)-2-20-53, ұ.т.-8-776-998-62-47 8-778-541-17-76
6 Есіл Ақмола облысы Есіл қаласындағы филиал ин. 020900Қонаев көшесі, 7Есіл ауданы білім беру бөлімінің Есіл қаласы С. Серіков ат. орта мектебі жанындағы интернаты Букубаева Гульсум Тлеугабыловна ж.-8-(716-47)-2-12-30, ұ.т.-8-701-593-34-67
7 Ерейментау Ақмола облысы Ерейментау қаласындағы филиал ин. 020800Уәлиханов көшесі, 51№2 МЛ Исабаев Ербол Куандыкович ж.-8-(716-33)-2-36-02, ұ.т.-8-701-535-74-65
8 Астрахан Ақмола облысы Астраханка ауылындағы филиал ин. 020300әл-Фараби көшесі, 21№1 ОМ Кусаинова Бакытгуль Тантайкызы ж.-8-(716-41)-2-21-66, ұ.т.-8-702-643-64-73
Алматы облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Талдықорған қ. Талдықорған қаласы Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 040000Қаблиса Жырау көшесі, 202Жансүгіров ат. ЖетісуМУ Аскарбекова Айнұр сарапшы ж.-8-(728-2)-22-34-78, ұ.т.-8-778-444-43-11
2 Панфилов Алматы облысы Жаркент қаласындағы филиал ин. 041300Ә. Қастеев көшесі, 12Алтынсарин ат. ОМ Кашкенов Махсат Курмангазиевич ж.-8-(728-31)-5-49-18, ұ.т.-8-777-155-57-73
3 Сарқан Алматы облысы Сарқан қаласындағы филиал ин. 041500Қ. Сатпаев көшесі, 2 №1 мектеп-гимназия Зейнелхан Нурлан ж.-8-(728-39)-2-14-75, ұ.т.-8-701-611-27-45, 8-707-611-27-45
4 Балхаш Алматы облысы Бақанас ауылындағы филиал ин. 040300Алтынсарин көш., 21Бейсекбаев ат. ОМ Абуова Калдыгул Какировна ж.-8-(727-73)-9-14-50, ұ.т.-8-771-582-96-76
5 Кеген Алматы облысы Кеген ауылындағы филиал ин. 041400Атыханұлы көш., 13Жаңабаев ат. ОМ Шанбаева Асем Сабеновна ж.-8-(727-77)-2-22-26, ұ.т.-8-771-492-90-67, 8-707-971-66-37
6 Кербұлақ Алматы облысы Сарыөзек ауылындағы филиал ин. 041100Сарыөзек ауылы, Сарыөзек әскери бөлімі, ғимарат 78Сарыөзек ОМ Кумашева Шынар Оразовна ж.-8-(728-40)-3-31-46, ұ.т.-8-707-828-81-27
7 Ұйғыр Алматы облысы Шонжы ауылындағы филиал ин. 041800Аппазов көшесі, 8 №4 Шонжы орта мектебі Алимходжаев Кадыргали Курманбекович ж.-8-(727-78)-2-26-67, ұ.т.-8-701-572-07-66
8 Алакөл Алматы облысы Үшарал қаласындағы филиал ин. 040200Садық Құсайын көшесі, 79Үшарал №1 ОМ Красков Игорь Михайлович ж.-8-(728-33)-2-29-18, ұ.т.-8-702-566-14-22
9 Жамбыл Алматы облысы Ұзынағаш ауылындағы филиал ин. 040600Қарасай батыр к-сі 6 ГНаурызбай батыр Құтпанбетұлы ат. ОМ КММ Рахымбеков Замир Кайратович ж.-8-(727-70)-2-26-83, ұ.т.-8-707-407-13-29
10 Еңбекшіқазақ Алматы облысы Есік қаласындағы филиал ин. 040400Райымбек көшесі, 44Райымбек ат. ОМ Касымова Карлыга Алтынгазиевна ж.-8-(727-75)-7-16-23, ұ.т.-8-775-918-87-17, 8-707-807-62-92
11 Қарасай Алматы облысы Қаскелең қаласындағы филиал ин. 040900Өмралиев көшесі, 84В.Г.Белинский ат. ОМ Еркимбаева Назгуль Аблеевна ж.-8-(727-71)-2-26-12, ұ.т.-8-775-821-90-73
12 Қаратал Алматы облысы Үштөбе қаласындағы филиал ин. 041000Молдағұлова көшесі,32К. Тоқаев ат. ОМ Копежанова Майгуль Нургалымовна ж.-8-(728-34)-3-22-50, ұ.т.-8-701-761-56-68
13 Ақсу Алматы облысы Жансүгіров кентіндегі филиал ин. 040100 Қабанбай батыр, 4 Ақсу политехникалық колледжі Бекболатова Маржан Канаткановна ж.-8-(728-32)-2-19-00, ұ.т.-8-702-182-63-13
14 Қапшағай Алматы облысы Қапшағай қаласындағы филиал ин. 040800 Алматы облысы, Қапшағай облыстық маңызы бар қаласы, 4 Шағын ауданы, ғимарат №62/2 Усенбаева Ляззат Орынбасаровна ж.-8-(727-72)-4-55-73, ұ.т.-8-747-272-15-84
Атырау облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Атырау қ. Атырау облысы Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 060011Студенттік даңғылы, 1Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дюсекенова Айнагуль Байганиновна ж.-8-(712-2)-27-63-19, ұ.т.-8-702-118-21-28
2 Жылыой Атырау облысы Құлсары қаласындағы филиал ин. 060100№221 көшесі, ғимарат 59 "№18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ Базарова Альмира Султановна ж.-8-(712-37)-5-73-22, ұ.т.-8-775-439-39-11
3 Махамбет Атырау облысы Махамбет ауылындағы филиал ин. 060700Боранқұлов көшесі, 4Е. Агелеуов ат. ОМ Наубаев Руслан Куангалиевич сарапшы ж.-8-(712-36)-2-22-78, ұ.т.-8-702-771-66-92
4 Мақат Атырау облысы Доссор ауылындағы филиал ин. 060603Хәкім Исаков көшесі, 2 ғимаратБ.Қанатбаев ат. ОМ Жумагалиева Ляззат Мадияровна ж.-8-(712-39)-2-15-95, ұ.т.-8-701-467-81-57
5 Құрманғазы Атырау облысы Құрманғазы ауылындағы филиал ин. 060400Абай көшесі, 35Абай атындағы ОМ Тюмалиева Жанаргул Есенгелдиевна ж.-8-(712-33)-2-07-68, ұ.т.-8-775-500-00-77, 8-700-771-00-77
6 Қызылқоға Атырау облысы Миялы ауылындағы филиал ин. 060500(ескі Абай көшесі, 1)Абай Құнанбаев -14Х.Досмухамедов ат. ОМ Ермекова Занзура ж.-8-(712-38)-2-16-11,ұ.т.-8-701-260-55-63, 8-778-934-70-69, 8-771-690-76-69
7 Индер Атырау облысы Индербор кентіндегі филиал ин. 060200Тұхфатов көшесі, 30 "А"Ш. Уәлиханов ат. ОМ Құлшық Сұлтанмұрат Алиұлы ж.-8-(712-34)-2-31-48, ұ.т.-8-701-301-63-50
Батыс Қазақстан облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Орал қ. Орал қаласы М. Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 090000Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 162М. Өтемісов ат. БҚМУ Акшиев Шынгыс Бекжанович-сарапшы ж.-8-(711-2)-50-75-91, ұ.т.-8-705-110-39-06, 8-776-915-02-79
2 Орал қ. Орал қаласы Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетіндегі филиал ин. 090009Жәңгір хан көш, 51 Жәңгір хан ат. БҚАТУ Есимов Альбек Супыгалиевич ж.-8-(711-2)-50-24-01,50-21-42, ұ.т.-8-777-267-05-37, 8-775-983-90-68
3 Казталовка Батыс Қазақстан облысы Казталовка ауылындағы филиал ин. 090700Шарафутдинов, 23 "Казталов мектеп-лицейі" КММ Сисенова Айнур Сериккалиевна ж.-8-(711-44)-3-19-27, ұ.т.-8-777-393-68-52, 8-775-237-79-04
4 Бөрлі Батыс Қазақстан облысы Ақсай қаласындағы филиал ин. 0903005 шағын аудан, құрылыс 4Н№4 ЖОББМ Каналиева Джамиля Каиргалиевна ж.-8-(711-33)-3-47-53, ұ.т.-8-705-206-65-07
5 Сырым Батыс Қазақстан облысы Жымпиты ауылындағы филиал ин. 090900Алашорда көшесі, 3Ж.Досмұхамедов ат. ЖОББМ Есенгалиев Тлек Булатович ж.-8-(711-34)-3-12-50, ұ.т.-8-702-169-89-09, 8-777-979-00-13
6 Ақжайық Батыс Қазақстан облысы Чапаев ауылындағы филиал ин. 090100Жұбан көшесі, 52№1 ЖОББМ Муханова Маншук Булатовна ж.-8-(711-36)-9-10-26, ұ.т.-8-701-850-57-76
7 Жаңақала Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауылындағы филиал ин. 090400Маметова к-сі, 6Жаңақала ЖОББМ Нұртай Ержан Нұртайұлы сарапшы ж.-8-(711-41)-2-18-87, ұ.т.-8-777-469-94-81, 8-702-126-81-65
8 Жәнібек Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауылындағы филиал ин. 090500Жеңіс көшесі, 2Т. Жароков ат. ЖОББМ Кадирова Айсулу Ибраимовна ж.-8-(711-35)-2-12-83, ұ.т.-8-778-304-14-49
9 Қаратөбе Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауылындағы филиал ин. 090800Мұхит көшесі, 5Мұхит ат. ЖОББМ Орынбасаров Азамат Орынбаевич ж.-8-(711-45)-3-15-41, ұ.т.-8-777-566-27-39, 8-701-381-91-24
Жамбыл облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Тараз қ. М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 080000Төле би көшесі, 60М.Х. Дулати ат. ТарМУ Ізтұяқ Жамбыл Алпысбайұлы ж.-8-(726-2)-51-91-95, ұ.т.-8-778-450-81-83
2 Мерке Жамбыл облысы Меркі ауылындағы филиал ин. 080500Исмаилов көшесі, 248Иван Трубицин ат. №17 ЖББМГ Сақыпбек Гүлнар Бегалықызы ж.-8-(726-32)-2-22-91, ұ.т.- 8-707-263-14-49, 8-701-775-63-68
3 Шу Жамбыл облысы Шу қаласындағы филиал ин. 081000 Сейфуллин көшесі, 2аТөле би ат. МГ Байтанаев Али Шаймерденович ж.-8-(726-43)-2-36-92, ұ.т.-8-777-169-99-99, 8-747-149-99-99
4 Талас Жамбыл облысы Қаратау қаласындағы филиал ин. 080801Рысқұлов көшесі, 12М.Х.Дулати атындағы ТарМУ-нің Қаратау тау-кен технологиялық колледжі Бижуманов Бахытжан Алпысбаевич ж.-8-(726-44)-6-22-36, ұ.т.-8-777-117-53-96
5 Жуалы Жамбыл облысы Бауыржан Момышұлы ауылындағы филиал ин. 080300Абылай хан көшесі, 1№1 МГ Усипбеков Сакен Келдибекович ж.-8-(726-35)-2-03-92, ұ.т.-8-775-163-70-69
6 Мойынқұм Жамбыл облысы Мойынқұм ауылындағы филиал ин. 080600Омаров көшесі, 10М.Жұмабаев ат. мектеп-лицей Мынбаев Буркитбай Куанышевич ж.-8-(726-42)-2-48-23, ұ.т.-8-705-110-74-28
7 Қордай Жамбыл облысы Қордай ауылындағы филиал ин. 080400Волков көшесі, 2Қонаев ат. №1 МГ Тайбеков Ербол Канатович ж.-8-(726-36)-4-55-94, ұ.т.-8-701-456-82-42
8 Тараз қ. Тараз мемлекеттік педагогикалық университетіндегі филиал ин. 080000Жамбыл даңғылы, 16/АТарМПУ Усенов Нурсеит Мейрамбекович ж.-8-(726-2)-42-69-69, ұ.т.-8-777-117-54-09, 8-747-889-11-39
9 Т.Рысқұлов ат. Жамбыл облысы Құлан ауылындағы филиал ин. 080900Жібек жолы көшесі, 57Әлихан Бөкейханов атындағы ОМ Ниязкулова Динара Омирқуловна ж.-8-(726-31)-4-05-00, ұ.т.-8-777-615-74-68, 8-701-751-76-22, 8-778-421-77-86
10 Сарысу Жамбыл облысы Жаңатас қаласындағы филиал ин. 080700әл-Фараби көшесі, 1Абай ат. ОМ Утешев Болат Дулатулы ж.-8-(726-34)-6-39-37, ұ.т.-8-702-522-99-23
Қарағанды облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Қарағанды қ. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 100028 Университет көшесі, 28 Бөкетов ат. ҚарМУ Баймагамбетова Динара Умиргалиевна ж.-8-(721-2)-77-04-27,ұ.т.-8-702-700-21-54, 8-700-175-45-01
2 Қарағанды қ. Қарағанды мемлекеттік техникалық университетіндегі филиал ин. 100027 Ленина, 67 ҚарМТУ Исагулов Саят Тулеуович ж.-8-(721-2)-78-34-55, ұ.т.- 8-700-400-08-38
3 Теміртау қ. Теміртау қаласы Қарағанды мемлекеттік индустриалдық университетіндегі филиал ин. 101400 Республика даңғылы, 30 МҚМ ҚМИУ Баймагамбетова Алтынай Хамитовна ж.-8(721-3)-91-65-61, ұ.т.-8-701-430-64-14, 8-777-892-79-19
4 Қарағанды қ. Қазтұтынуодағының Қарағанды экономикалық университетіндегі филиал ин. 100009 Академия көшесі, 9 Қазтұтынуодағы ҚЭУ Аяжанов Куаныш Сарсенович ж.-8(721-2)-44-16-14, ұ.т.-8-701-473-24-91
5 Жезқазған қ. Байқоңыров атындағы Жезқазған университетіндегі филиал ин. 100602 Байқоңыров көшесі, 123, корпус 2 Байқоңыров ат. ЖУ Бопалова Сандугаш Аштаевна ж.-8(710-2)-76-26-04, ұ.т.-8-776-588-78-78, 8-702-933-67-55
6 Балқаш қ. Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы филиал ин. 100300 Сатпаев м/а, Балқаш қаласы С.Сейфуллин ат. №7 МГ Нуржанова Баян Динадильевна ж.-8-(710-36)-5-57-79, ұ.т. 8-702-179-92-19
7 Қарқаралы Қарағанды облысы Қарқаралы қаласындағы филиал ин. 100800 Жанибеков көшесі, 38 Жәутіков ат .№1 ОМ Нуркенова Гаухар Калыкбергеновна ж.-8(721-46)-3-13-77, ұ.т.-8-702-410-19-79
8 Жаңаарқа Қарағанды облысы Атасу кентіндегі филиал ин. 100500 Ә.Оспанова көшесі, 43 Б. Амалбеков атындағы жалпы орта білім беру мектеп базасындағы тірек мектебі (РО) Ускембекова Салтанат Жарылгаповна ж.-8(710-30)-2-70-97, ұ.т.-8-702-159-71-18 , 8-707-253-87-93
9 Шет Қарағанды облысы Ақсу-Аюлы ауылындағы филиал ин. 101700 Шортанбай жырау, 53 Жамбыл Ақылбаев атындағы эксперименталдық мектеп-гимназиясының базасындағы тірек мектебі (ресурстық орталық) КММ Жумагулова Маржан Тельмановна ж.-8(710-31)-2-17-91, ұ.т.-8-702-410-17-98
10 Нұра Қарағанды облысы Нұра кентіндегі филиал ин. 100900 Жеңіс көшесі, 9 үй Тірек мектеп (ресурс орталығы) Ыбырай Алтынсарин ЖОББМ"" КММ Жомартова Орынтай Тусуповна ж.-8(721-44)-2-22-67, ұ.т.-8-702-339-01-03 , ұ.т.-8-777-69-096-71
11 Ұлытау Қарағанды облысы Ұлытау ауылындағы филиал ин. 101500 Бұлқышев көшесі, 14 №1Ұлытау жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебі (р. о.)КММ Есмагамбетова Сымбат Гинаятовна сарапшы ж.-8(710-35)-2-11-44, ұ.т.-8-771-192-33-87
12 Бұқаржырау Қарағанды облысы Ботақара кентіндегі филиал ин. 100400 Энергетиктер көшесі, 7 Ю Гагарин ат. ЖББ ОМ КММ Хамитов Асет Болатович ж.-8(721-54)-2-22-35, ұ.т.-8-701-458-06-87
13 Осакаров Қарағанды облысы Осакаровка кентіндегі филиал ин. 101000 Целинная көшесі, 4а Осакаровка кентінің №12 орта мектебінің базасындағы тірек мектебі (ресурстық орталығы) КММ Мясникова Светлана Владимировна ж.-8(721-49)-4-30-36,
14 Қаражал қ. Қарағанды облысы Қаражал қаласындағы филиал ин. 100700 25 квартал, 24 №7 ОМ Даулетбаева Назым Кабыкеновна ж.-8(710-32)-2-62-05, ұ.т.-8-705-315-58-85
Қостанай облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Қостанай қ. А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 110000Абай даңғылы, 28 А. Байтұрсынов ат. ҚМУ Хасенов Нургелды Салимжанович ж.-8(714-2)-55-84-55, ұ.т.-8-775-723-22-79
2 Қостанай қ. Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университетіндегі филиал ин. 110000Тәуелсіздік, 118Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті Уразова Эльмира Калкамановна ж.-8(714-2)-54-53-20, ұ.т.-8-701-832-01-05
3 Арқалық Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институтындағы филиал ин. 110300Әуелбеков көшесі, 17Ы. Алтынсарин ат. АрқМПИ Ескабылов Еркебулан Жумабекович ж.-8(714-30)-7-57-97, ұ.т.-8-701-453-67-77
4 Рудный қ. Қостанай облысы Рудный қаласындағы филиал ин. 111500Октябрге 50 жыл көш., 38РҚММ "РИИ" Дунасарова Айгуль Канабаевна ж.-8(714-31)-5-08-14, ұ.т.-8-775-747-42-24
5 Жітіқара Қостанай облысы Жітіқара қаласындағы филиал ин. 11070011 шағын аудан, 35"№3 мектеп-лицей" КММ Дарбаев Жаксылык Казбекович ж.-8(714-35)-3-15-33, ұ.т.-8-777-302-54-45
6 Әулиекөл Қостанай облысы Әулиекөл ауылындағы филиал ин. 1104001 май көшесі, 43С. Баймағамбетов ат. МГ Мирманова Жамиля Жумабаевна ж.-8(714-53)-2-11-44, ұ.т.-8-777-443-27-44
7 Сарыкөл Қостанай облысы Сарыкөл кентіндегі филиал ин. 11060060 лет СССР көш. 47 №1 Урицкий ОМ Стародуб Андрей Валерьевич сарапшы ж.-8(714-51)-2-11-61, ұ.т.-8-702-941-18-74
8 Жангелді Қостанай облысы Торғай ауылындағы филиал ин. 110600Тоқтабаев көшесі, 1Ы. Алтынсарин ат. ОМ Хамитов Нурлан Сабитбекович ж.-8(714-39)-2-10-90, ұ.т.-8-775-219-25-15, 8-705-192-94-34
9 Лисаковск қ. Қостанай облысы Лисаковск қаласындағы филиал ин. 1112005 шағын аудан, 11 үймектеп-лицейі Жиеналина Гаухар Сагиевна ж.-8(714-33)-4-04-94, ұ.т.-8-705-701-76-31, 8-701-771-69-78
10 Амангелді Қостанай облысы Амангелді ауылындағы филиал ин. 110200С. Мәуленов көшесі, 45Ы. Алтынсарин ат. ЖББОМ Айтмаганбетов Мархабат Умирбекович ж.-8(714-40)-2-20-17, ұ.т.-8-778-740-56-07
Қызылорда облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Қызылорда қ. Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 120014Абай даң., 665 ғимаратҚорқыт ата ат. ҚызМУ Нақыпбаева Нағима Әбдіманатқызы ж.-8-(724-2)-23-57-32, ұ.т.-8-705-620-65-56, 8-778-609-38-38, 8-747-955-50-60
2 Қызылорда қ. Қызылорда қаласы "Мұрагер" мектебіндегі филиал ин. 120008Түркістан көшесі, 54 "Мұрагер" мектебі КММ Енсепов Аскар Алиевич ж.-8-(7242)-70-22-87 , ұ.т.- 8-777-929-41-51, 8-778-630-49-99
3 Қазалы Қызылорда облысы Әйтеке би кентіндегі филиал ин. 120400Жаңқожа Нұрмұхамедұлы №128 Ержігіт Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицей Бердіхалық Бейбіткул Әбжәлиқызы ж.-8-(724-38)-2-76-13, ұ.т.-8-702-477-90-77
4 Шиелі Қызылорда облысы Шиелі кентіндегі филиал ин. 120700 Ақ орда ықшам ауданы, 5 орам, 1 ғимарат. Ғафур Мұхамеджанов атындағы №270 орта мектеп Қаламбаев Төрехан Әлиханұлы сарапшы ж.-8-(724-32)-4-20-07, ұ.т.-8-775-244-92-28 , 8-708-949-85-15
5 Қармақшы Қызылорда облысы Жосалы кентіндегі филиал ин. 120500 Балқы базар к-сі, 19А"№250 МЛ" ММ Айбытов Асылжан Қиналбайұлы ж.-8-(724-37)-2-27-60, ұ.т.-8-705-901-91-29 , 8-701-858-11-56
6 Арал Қызылорда облысы Арал қаласындағы филиал ин 120100Терешкова к-сі, 1А№262 МГ Аймагамбетов Алданыш Кайнашович ж.-8-(724-33)-2-66-17, ұ.т.-8-702-894-34-83, 8-777-878-75-33
7 Жаңақорған Қызылорда облысы Жаңақорған кентіндегі филиал ин. 120300Ү. Мәдиев көшесі, 72№110 мектеп-лицей Сарсенбай Максат Багдатович ж.-8-(724-35)-2-50-87, ұ.т.-8-701-417-95-16
8 Қармақшы Қызылорда облысы Ақай ауылындағы филиал ин. 120513Ақай ауылы, Абай көшесі, 25№99 орта мектеп Абуова Ляззат Ерназаровна ж.-8-(724-37)-2-47-96, ұ.т.-8-777-454-09-10
Маңғыстау облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Ақтау қ. Ақтау қаласы Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технология және инжиниринг университетіндегі филиал ин. 13000024 шағын аудан,Есенов ат. КМТИУ Шамиева Маржан Ермекбайкызы ж.-8-(729-2)-41-08-02, ұ.т.-8-702-676-77-59
2 Бейнеу Маңғыстау облысы Бейнеу ауылындағы филиал ин. 130100Шағырлы көшесі, 1Күйкен ОМ Салкынов Жанторе Габитович ж.-8-(729-32)-5-03-19, ұ.т.-8-771-115-91-19
3 Жаңаөзен Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы филиал ин. 130200"Арай" шағын ауданыОтырар көшесі, 65 А"Абай Құнанбаев атындағы №19 орта мектеп" КММ Калиева Акку Игиликовна ж.-8-(729-34)-5-19-33, ұ.т.-8-701-403-32-10, 8-775-216-37-37
4 Маңғыстау Маңғыстау облысы Шетпе ауылындағы филиал ин. 130400Орталық көшесіБ. Жұмалиев ат. ОМ Ыбашева Сабақ Советқызы ж.-8-(729-31)-2-18-85, ұ.т.-8-701-651-83-71
Павлодар облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Павлодар қ. С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетіндегі филиал "ин. 140008 Ломов көшесі, 64 Торайғыров ат. ПМУ" Ниязова Сания Сансызбаевна ж.-8-(718-2)-67-37-20, ұ.т.-8-705-153-74-96
2 Павлодар қ. Павлодар қаласы Инновациялық Еуразия университетіндегі филиал "ин. 140008 Ломов көшесі, 45 ИнЕУ" Рахимбекова Анар Жасулановна ж.-8-(718-2)-67-30-82, ұ.т.-8-777-449-63-68
3 Павлодар қ. Павлодар мемлекеттік педагогикалық университетіндегі филиал "ин. 140003 Торайғыров к-сі, 58 ПМПУ " Тулеубаева Сауле Темировна " ж.-8-(718-2)-65-16-08 ", ұ.т.-8-702-210-95-69
4 Екібастұз Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институтындағы филиал "ин. 141200 Энергетиктер көшесі, 54а Қ.Сәтбаев ат. ЕИТИ" Макенова Жанат Амержановна ж.-8-(718-7)-76-04-83, ұ.т.-8-701-534-23-62
5 Ақтоғай Павлодар облысы Ақтоғай ауылындағы филиал "ин. 140200 М. Қайырбаев көшесі, 43 “Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Махмет Қайырбаев атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі" Муканов Ергат Жумкенович ж.-8-(718-41)-2-18-10, ұ.т.-8-705-950-68-89
6 Тереңкөл Павлодар облысы Тереңкөл ауылындағы филиал "ин. 140600 Тәуелсіздік көшесі, 115 ""Қ.Оспанова ат. №3 ЖББОМ"" ММ" Муханов Каирбек Зейнуллович " ж.-8-(718-33)-2-13-50 ", ұ.т.-8-705-610-76-67
7 Ақсу қ. Павлодар облысы Ақсу қаласындағы филиал "ин. 140100 Ленин көшесі, 37 ""Ақсу қаласының №2 ЖОББМ"" КММ" Калиева Жанна Темирболатовна " ж.-8-(718-37)-5-68-94 ", ұ.т.-8-777-069-47-67
8 Баянауыл Павлодар облысы Баянауыл ауылындағы филиал "ин. 140300 Мұса Шорманов к-сі, 2 Ш. Айманов ат.Баянауыл ЖОББМ-интернаты" Аюпов Ерик Мукашевич " ж.-8-(718-40)-9-25-24 ", ұ.т.-8-747-704-13-96, 8-777-459-68-49
9 Ертіс Павлодар облысы Ертіс ауылындағы филиал "ин. 140500 Бөгенбай көшесі, 51 Ертіс ауданы әкімдігінің «Ертіс ауданының №2 Ертіс жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі" Икенов Бауржан Жастлекович " ж.-8-(718-32)-2-24-75", ұ.т.-8-705-670-59-95
10 Железинка Павлодар облысы Железинка ауылындағы филиал "ин. 140400 Квитков көшесі, 11 ""Железин №1 ЖББОМ"" ММ" Бисмельдина Гульмира Жаслановна " ж.-8-(718-31)-2-19-79 ", ұ.т.-8-777-868-11-84
Солтүстік Қазақстан облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Петропавл қ. Петропавл қаласы М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 150000Интернационал көшесі, 26 Қозыбаев ат. СҚМУ Жабагина Жанар Казыбаевна ж.-8-(715-2)-36-38-40, ұ.т.-8-777-165-16-08, 8-707-626-60-88
2 Ғ. Мүсірепов ат. Солтүстік Қазақстан облысы Новоишим ауылындағы филиал ин. 150400Школьная көшесі, 1 №1 Новоишим ОМ Сауленбекова Нургуль Батаевна ж.-8-(715-35)-2-19-71, ұ.т.-8-701-295-19-67
3 Айыртау Солтүстік Қазақстан облысы Саумалкөл ауылындағы филиал ин. 1501001 шағын аудан, 20Б№2 Саумалкөл МГ Алгожин Ержан Алпысбаевич ж.-8-(715-33)-2-73-36, ұ.т.-8-702-245-26-14
4 Ақжар Солтүстік Қазақстан облысы Талшық ауылындағы филиал ин. 150200Целинный көшесі, 11Талшық ОМ Ахметова Аймгуль Бахитовна ж.-8-(715-46)-2-18-77, ұ.т.-8-702-487-42-66
5 М.Жұмабаев ат. Солтүстік Қазақстан облысы Булаев қаласындағы филиал ин. 150800С.Мұқанов көшесі, 34 Батыр Баян ат. МГ Темиргалиев Агбай Абаевич ж.-8-(715-31)-2-21-91, ұ.т.-8-777-320-17-61, 8-747-201-76-31
6 Жамбыл Солтүстік Қазақстан облысы Пресновка ауылындағы филиал ин. 150600Е.Шайкин көшесі, 29Преснов жалпы орта білім беру мектебі Сейпетденова Лаззат Сериковна ж.-8-(715-44)-2-28-08, ұ.т.-8-771-541-88-61
7 Тайынша Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша қаласындағы филиал ин. 151001К. Маркс көшесі, 75 №2 Тайынша ОМ Мурзагалиев Мадьян Конкаевич ж.-8-(715-36)-2-46-89, ұ.т.-8-705-255-63-98
8 Есіл Солтүстік Қазақстан облысы Явленка ауылындағы филиал 150500Қизатов көшесі, 80Позолотин ат. №1 ОМ Турсунбаев Турар Жумашевич ж.-8-(715-43)-2-17-57, ұ.т.-8-705-337-75-70, 8-747-541-32-00
Түркістан облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Шымкент қ. Шымкент қаласы М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 160012әл-Фараби ауданыТәуке хан даңғылы, 5М. Әуезов ат. ОҚМУ Құдіретілла Сәкен Құдіретіллаұлы ж.-8-(725-2)-30-10-02, ұ.т.-8-777-976-63-33
2 Шымкент қ. Шымкент қаласы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университетіндегі филиал ин. 160012әл-Фараби ауданы,А. Байтұрсынов, 13ОҚМПУ Карсыбаев Бастарбек Токтарович ж.-8-(725-2)-21-41-01, ұ.т.-8-701-327-89-37
3 Шымкент қ. Шымкент қаласы «Silkway» Халықаралық университетіндегі филиал ин. 160011әл-Фараби ауданы,Тоқаев көш., 27 А«Silkway» Халықаралық университеті Кудайбергенов Арман Ергалиевич ж.-8-(725-2)-53-71-54, ұ.т.-8-702-000-99-99
4 Түркістан қ. Түркістан қаласы Қ.А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіндегі филиал ин. 161200Университет қалашығыБ.Саттарханов даңғ., 29, 2 оқу корпус Қ.А. Ясауи ат. ХҚТУ Жунисов Мухидин ж.-8-(725-33)-6-35-50, ұ.т.-8-705-699-06-60
5 Жетісай Түркістан облысы Жетісай қаласындағы филиал ин. 160500М. Өстірік көшесі, н/з№ 8 ЖОМ Сеитова Газиза Алайдаровна ж.-8-(725-34)-6-73-97, ұ.т.-8-701-760-95-79
6 Созақ Түркістан облысы Шолаққорған ауылындағы филиал ин. 161000Созақбай Тоқпанбетов көшесі, ғимарат 1А."Нәзір Төреқұлов атындығы ІТ-мектеп-лицейі" КММ Абдиева Аккаин Жарылкасыновна ж.-8-(725-46)-4-13-76, ұ.т.-8-702-125-11-76
7 Сарыағаш Түркістан облысы Сарыағаш қаласындағы филиал ин. 160900Әйтеке би көшесі, 1"№12 колледжі" МКҚК Джингильдиева Гульсим Киргизбаевна ж.-8-(725-37)-2-34-24, ұ.т.-8-701-250-95-93
8 Шардара Түркістан облысы Шардара қаласындағы филиал ин. 161400Г. Мұратбаев к-сі, н/зМ. Әуезов атындағы № 1 ЖББОМ Алайдар Әбдімомын Қалдарбекұлы ж.-8-(725-35)-2-33-30, ұ.т.-8-701-745-35-52
9 Түлкібас Түркістан облысы Т. Рысқұлов ат. ауылындағы филиал ин. 161300Биназар Батыр көшесі, 249А. Пушкин ат. Ақпараттық технологиялар мектеп-лицей Куандыков Батырбек Абдукаримович ж.-8-(725-38)-5-34-94, ұ.т.-8-702-27-13-721
10 Арыс Түркістан облысы Арыс қаласындағы филиал ин. 160100Ешназаров көшесі, 49АЕ. Молдабаев ат. №1 ЖОМ Куандыкова Тансауле Махмутовна ж.-8-(725-40)-2-23-67, ұ.т.-8-705-643-53-80
11 Бәйдібек Түркістан облысы Шаян ауылындағы филиал ин. 160200Е. Шокеева көшесі,, 83Садық Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернаты Рустамбекова Эльвира Ахмаджановна ж.-8-(725-48)-7-71-74, ұ.т.-8-775-956-66-33, 8-778-945-55-53
12 Төле би Түркістан облысы Леңгір қаласындағы филиал ин. 161100"Самал" мөлтек ауданы "№7 ІТ мектеп-лицейі" КММ Тастанов Абдиразах Каипбекович ж.-8-(725-47)-6-08-28, ұ.т.-8-702-373-49-11
13 Отырар Түркістан облысы Шәуілдір ауылындағы филиал ин. 160700Ұ.Арғынбековдаңғылы, 16Жамбыл ат. орта мектеп Қасымбекова Гүлнәз Рыскелдіқызы ж.-8-(725-44)-2-19-49, ұ.т.-8-705-851-95-62, 8-705-325-35-72
14 Қазығұрт Түркістан облысы Қазығұрт ауылындағы филиал ин. 160300Ж. Төлеев көшесі, 2АҚ. Сәтпаев ат. МЛ Байсапаров Нурсултан Ергешович ж.-8-(725-39)-2-26-74, ұ.т.-8-771-908-55-44, 8-707-545-72-72
15 Ордабасы Түркістан облысы Темірлан ауылындағы филиал ин. 160600Әзімбаев көшесі, 22Ш. Уәлиханов ат. ЖОМ Бейсен Талғат Байзақұлы ж.-8-(725 -30)-2-13-65, ұ.т.-8-777-174-61-76
16 Кентау қ. Түркістан облысы Кентау қаласындағы филиал ин. 160400С.Сейфуллин көшесі, 168Ә. Молдағұлова атындағы№19 орта мектеп Камал Ербол Жағыпарұлы ж.-8-(725-36)-3-28-25, ұ.т.-8-707-755-00-93
Шығыс Қазақстан облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Өскемен қ. Өскемен қаласы С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 07002030-шы Гвардиялық дивизиясы көшесі, 34 С. Аманжолов ат. ШҚМУ Мейргазина Динара Мейргазиновна ж.-8-(723-2)-54-01-58, ұ.т.-8-777-272-86-23
2 Өскемен қ. Өскемен қаласы Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетіндегі филиал ин. 070010Д. Серікбаев көшесі, 19Д. Серікбаев ат. ШҚМТУ Тезекпаева Шынар Толегеновна ж.-8-(723-2)-54-13-09, ұ.т.-8-777-765-76-71, 8-701-118-99-94
3 Алтай Шығыс Қазақстан облысы Алтай қаласындағы филиал ин. 070804Брилин көшесі, 31«№ 11 орта мектеп» КММ Летучих Елена Юрьевна ж.-8-(723-35)-6-40-20, ұ.т.-8-705-445-38-44
4 Күршім Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауылындағы филиал ин. 071200Барақ батыр көш., 1А№3 Күршім гимназиясы Майлаубаев Есенгельды Токтарович ж.-8-(723-39)-3-14-76, ұ.т.-8-777-993-64-33
5 Үржар Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауылындағы филиал ин. 071700Панкратов көшесі, 14Б. Момышұлы ат. ОМ КММ Оленбаев Аликан Оразканович ж.-8-(722-30)-3-11-14, ұ.т.-8-777-595-09-99
6 Аягөз Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласындағы филиал ин. 070200Ақтамберді көшесі, 77Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназия Жумадилова Айжан Аманкановна ж.-8-(722-37)-3-59-37, ұ.т.-8-702-705-00-07
7 Зайсан Шығыс Қазақстан облысы Зайсан қаласындағы филиал 070700Манапов көшесі, 6М.В.Ломоносов ат. ОМ Касымбаев Шынгыс Болатович ж.-8-(723-40)-2-59-09, ұ.т.-8-701-229-48-13, 8-777-029-53-46
8 Жарма Шығыс Қазақстан облысы Қалбатау ауылындағы филиал ин. 070600Достық көшесі, 179Георгиевка орта мектебі Серікжанұлы Нұрым ж.-8-(723-47)-6-54-63,ұ.т.-8-778-623-45-07, 8-747-660-80-09
9 Риддер қ. Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласындағы филиал ин. 071300Қонаев көшесі, 27 "№2 ОМ" КММ Даиров Амангельды Кудайбергенович сарапшы ж.-8-(723-36)-4-42-23, ұ.т.-8-777-063-65-36, 8-747-140-82-60
10 Қатоңқарағай Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауылындағы филиал ин. 070900Шулятиков көшесі, 64"Үлкен Нарын орта мектебі" Нуралгазинова Бахытгуль Бексултановна ж.-8-(723-41)-2-14-89, ұ.т.-8-776-406-79-79, мек.-8(723-41)21600
11 Тарбағатай Шығыс Қазақстан облысы Ақсуат ауылындағы филиал ин. 071500С.Мұқанов көшесі, 20Нұрбаев ат. Ақсуат ОМ Оралбаева Айсулу Жомарткызы ж.-8-(723-46)-2-15-92, ұ.т.- 8-777-272-18-55, 8-702-695-39-31
12 Семей қ. Семей қаласы Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 071412Глинки көшесі, 20аСемей қ. Шәкәрім ат. МУ Кожебаев Болатпек Жанахметович ж.-8-(722-2)-31-87-81,77-32-85, ұ.т.-8-775-399-35-57, 8-707-238-88-35
13 Шемонаиха Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха қаласындағы филиал ин. 071800А. Капорин көшесі, 44Н.А.Островский ат. №1 ЖББОМГ Лысенко Анастасия Васильевна ж.-8-(723-32)-3-21-42, ұ.т.-8-705-624-03-86
14 Көкпекті Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауылындағы филиал ин. 071000Абылайхан көшесі, 46Көкпекті ОМ Саржанов Алибек Тусуппекович ж.-8-(723-48)-2-18-54, ұ.т.-8-777-713-73-73
Алматы қаласы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Медеу Алматы қаласы Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетіндегі филиал ин. 050010Достық даңғылы, 13Абай ат. ҚазҰПУ Салбырова Макпал Токтарбеккызы ж.-8-(727)- 2-91-67-13, ұ.т.-8-701-785-52-91
2 Түрксіб Алматы қаласы Нархоз университетіндегі филиал ин. 050035Жандосов көшесі, 55"НАРХОЗ университеті" АҚ Амандосов Марлен Амиркожаевич ж.-8-(727)-3-77-12-98, ұ.т.-8-775-959-00-01 , 8-708-206-00-01
3 Бостандық Алматы қаласы Халықаралық білім беру корпорациясындағы филиал ин. 050043Рысқұлбеков көшесі, 28 ХБК Сыдыкбекова Гульнар Шарипбаевна ж.-8-(727)-3-09-62-25, ұ.т.-8-777-151-17-17
4 Медеу Алматы қаласы Қазақ ұлттық аграрлық университетіндегі филиал ин. 050010Медеу ауданыАбай даңғылы, 8Г/7АҚазҰАУ Алдибаева Лаззат Тургынбаевна ж.-8-(727)-2-62-16-46, ұ.т.-8-778-000-70-72
5 Бостандық Алматы қаласы әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетіндегі филиал ин. 050000әл-Фараби даңғылы, 71әл-Фараби ат. ҚазҰУ Кумганбаев Жандос Жумалбекович ж.-8-(727)-3-77-33-65 , ұ.т.-8-701-986-30-30
6 Медеу Алматы қаласы Халықаралық бизнес университетіндегі филиал ин.050010Абай даңғ, 8АХалықаралық бизнес университеті Чимекеева Гульмира Матаевна ж.-8-(727)-2-59-80-21, ұ.т.-8-701-740-73-27
7 Алмалы Алматы қаласы Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетіндегі филиал ин. 050000Айтеке би көшесі, 99ҚазҰҚызПУ Султанова Жумабике Шаймерденовна ж.-8-(727)-2-37-00-93, ұ.т.-8-701-437-07-48, 8-707-666-11-56
8 Алматы филиалы Алматы филиалы Жамбыл көшесі, 25 Сарсебаева Ултуар Абановна ж.-8-(727)-2-93-93-79
Нұр-Сұлтан қаласы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Алматы Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетіндегі филиал ин. 010000Қажымұқан көшесі, 13Л.Н.Гумилев ат. ЕҰУ3 ғимарат Жылкыбаев Бахытжан Узбекбаевич ж.8-(717)-2-70-95-17, ұ.т.-8-778-690-01-33
2 Сарыарқа С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетіндегі филиал ин. 010011Жеңіс даңғылы, 62С.Сейфуллин ат. ҚазАТУ Бекенова Асия Сериковна ж.8-(717)-2-31-75-56, ұ.т.-8-701-221-74-24
3 Байқоңыр Нұр-Сұлтан қаласы Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университетіндегі филиал ин. 010005Жұбанов к., 7ҚазЭҚХСУ Кажгалиева Набира Талгатовна ж.8-(717)-2-27-01-01, ішкі. 156, ұ.т.-8-705-646-59-38